24.04.2022      132      0
 

Кожен, хто віддавав злочинні накази на знищення мирних громадян України, отримає справедливе покарання – Президент


Кожен, хто під час російського воєнного вторгнення до України віддавав злочинні накази на знищення мирних мешканців, обов’язково постане перед судом і отримає справедливе покарання, переконаний Президент Володимир Зеленський.

«Я вважаю, що всі точно постануть перед трибуналом, перед судом. Усі, хто віддавав ці ганебні накази щодо знищення людей, дітей – усіх. Це точно, я в цьому впевнений, я в це вірю», – заявив Глава держави під час прес-конференції для міжнародних та українських ЗМІ.

За словами Володимира Зеленського, зазвичай розгляд кримінальних справ у міжнародних судах відбувається досить довго й може тривати декілька років, але Україна дочекається справедливого вердикту.

«Ми почекаємо. А якщо такі, як я, не дочекаються, то наші діти дочекаються. Повірте. Я впевнений, що буде останній цвях у політику цієї держави», – сказав Президент.

Він наголосив, що українців цікавить не назва трибуналу, який судитиме злочинців, а результат цього процесу.

«Буде це Гаага, буде це Україна, будуть це інші процеси… Не в назві справа, справа в кількості років і кількості людей. Якій кількості людей дадуть велику кількість років за ґратами», – зазначив Володимир Зеленський.

Президент акцентував, що Офіс Генерального прокурора України працює зі слідчими органами країн-партнерів над організацією такого судового процесу.

«Вважаємо, що буде міжнародний трибунал. Вважаємо, що буде в ньому результат», – резюмував Глава держави.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *