30.04.2021      330      0
 

На Чигиринщині проведено акцію “Благоустрій!”


З початком теплих сонячних весняних днів протягом березня-квітня 2021 року розпочалася традиційна щорічна акція з благоустрою населених пунктів Чигиринщини. До проведення акції долучилися КП «ЄРЦ» та  Медведівська сільська рада. В акції взяли участь 45 безробітних, з яких 41 особа по Чигиринській територіальній громаді. У рамках проведення весняної акції проводилися роботи по знищення стихійних сміттєзвалищ, обрізання омели з метою екологічного захисту, благоустрій прибудинкових територій, парків, скверів, вулиць, доріг, тротуарів, зупинок міського транспорту, а також впорядкування кладовищ, меморіалів, пам’ятників та місць почесних поховань, озеленення тощо.

«Проведення акції – це забезпечення в населених пунктах Чигиринщини чистоти та порядку, належної підготовки до Великодніх та травневих свят, приведення до належного  санітарного стану кладовищ до поминальних днів для вшанування пам’яті померлих» – зазначила директор Чигиринської районної філії Світлана Коршунова. 

В результаті проведення заходів з благоустрою та завдяки високій свідомості мешканців Чигиринської та Медведівської громад значно покращується санітарний стан підпорядкованих територій. Щиро дякуємо всім безробітнім, які долучаються до участі в акції. Адже чистота громади – справа спільна для всіх і кожного.

За інформацією Чигиринської районної філії Черкаського ОЦЗ.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *