25.05.2020      314      0
 

Представництво ЄС закликає долучитися до Регіональної Євросесії “Влада та ГО: здобутки у співпраці”


Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує всіх представників громадських організацій, благодійних фондів, аналітичних центрів, навчальних закладів та місцевої влади, що мають досвід співпраці з проєктами ЄС та займаються утвердженням європейських цінностей долучитись до Регіональної Євросесії «Влада та ГО: здобутки у співпраці», яка пройде в онлайн форматі.

У рамках Євросесії відбудеться два вебінари:

– 25 травня 2020 року  (онлайн трансляція доступна за посиланням:https://youtu.be/BBDS_rFjC-s)  о 16:00-17:00 годині.

та

– 26 травня 2020 року (стежте за онлайн-трансляцією за посиланням: https://youtu.be/KE1FpX7TjVQ) о 16:00-17:00 годині.

Обидва онлайн заходи будуть присвячені обговоренню історій успіху співпраці місцевої влади та неурядових організацій у реалізації проєктів, що фінансуються Європейським Союзом. Спікери будуть презентувати свої проєкти, ділитися досвідом участі в грантових ініціативах ЄС, а також розкажуть про короткострокові та довгострокові результати своєї діяльності.

Головна мета заходу – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Важливо! Участь у вебінарах безкоштовна та за попередньої реєстрації: http://bit.ly/Eurosession.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Станіслава Королькова, тел. +38(099)455-23-75, [email protected], або до Аліси Тягун, тел +38(095)726-54-66, [email protected]


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *