11.03.2020      262      0
 

Відеофлешмоб від Представництва ЄС в Україні«Україна та Європа: прямуємо разом»


Представництво ЄС в Україні запрошує жителів Черкаської та Кіровоградської областей взяти участь у відеофлешмобі «Україна та Європа: прямуємо разом». Цей флешмоб є частиною інформаційної кампанії Представництва ЄС в Україні. Його мета – сприяти розбудові плідних відносин між Україною та ЄС і поширенню європейських цінностей.

Аби взяти участь у флешмобі, необхідно:

 1. Зняти короткевідео на тему «Україна та Європа: прямуємо разом», у якому розповісти про власне бачення України у європейському просторі, майбутнє відносин Україна-ЄС або про те, як Ви популяризуєте європейські цінності та європейський спосіб життя у Вашому місті тощо.
   
 2. Перевірити, аби відео відповідало технічним вимогам:
   – Тривалість: максимум 1 хвилина – для Instagram, 2 хвилини – для Facebook.
   – Будь-який спосіб зйомки: смартфон, фото- чи відеокамера.
   – Хороша якість відео вітається.
   – Бажаною мовою є українська.
 1. Опублікувати відео в Facebook та/або Instagram:
   – Розмістити ролик на особистій сторінці або на сторінці організації, яку ви представляєте.
   – Поставити хештег #ЄвропаЦеЯ.
   – Позначити сторінку Представництва ЄС в Україні (Facebook – @EUDelegationUkraine, Instagram – @euinua).
 1. Заповнити анкету учасника флешмобу за посиланням http://bit.ly/EU_flashmob та завантажити ролик на файлообмінник (Google Drive, Dropbox, OneDrive, WeTransfer, Fex.Net, DropMeFiles тощо).

Найкращівідеороботибудутьоб’єднані в ролик відПредставництва ЄС, якийпокажуть на українських телеканалах наприкінці року.

Крім того, автори відео зможуть взяти участь у Фестивалівідеофільмів, якийвідбудеться9 квітня у Кропивницькому. Цей фестиваль об’єднає авторів роликів із Черкаської та Кіровоградської областей. Там учасники зможуть презентувати власні відео, а також ознайомитися із роботами інших учасників. \

За деталями, будь ласка, звертайтеся до Аліси Тягун, тел. +38(095)726-54-66, [email protected], або до Станіслава Королькова, тел. +38(099)455-23-75, [email protected].


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *