В області готуються до втілення проєктів за програмою Президента #ВеликеБудівництво. Один із них – спорткомплекс у Монастирищі. Про масштабну реконструкцію об’єкта розповів очільник області Олександр Скічко.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-07_16-31-46.jpg)
Монастирищенський спорткомплекс є базою для місцевої дитячо-юнацької спортивної школи. Утім потребує оновлення за роки використання.
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-07_16-31-44.jpg)
– Цей об’єкт – наш черговий виклик, – зауважив голова Черкаської ОДА. – Сьогодні особисто пересвідчився, в якому стані спорткомплекс. Реконструкція тутешнього басейну стартувала ще у 2019 році. Згодом була «заморожена». Тепер завдяки програмі Президента ми беремось за комплексне оновлення цього об’єкта: від фасаду до ремонту всередині.
Нагадаємо, #ВеликеБудівництво змінює спортивну інфраструктуру області. У межах програми Президента впродовж 2021 року в області звели низку спортивних об’єктів.
Детальніше тут: «Спорт – це модно»: Олександр Скічко про #ВеликеБудівництво інфраструктури
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-07_16-31-50.jpg)
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-07_16-31-52.jpg)
За інформацією пресслужби Черкаської ОДА