Заняття на паузі, на часі – #ВеликеБудівництво. Нині воно триває у центральному басейні Черкас. Про перебіг робіт розповів очільник області Олександр Скічко.
25-ти метровий басейн на 6 доріжок КП «МСК «Дніпро» збудували ще у 1961 році. Відтоді тут не проводили капітальних оновлень. Зараз же тут ремонтні роботи в розпалі.
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0808.jpg)
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0813.jpg)
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0818.jpg)
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0832.jpg)
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0838.jpg)
– Як я вам розповідав улітку, за 60 років басейн не бачив жодного капремонту, – нагадав голова ОДА. – Тоді мене неприємно вразив його стан. Натепер будівельники вже демонтували стару покрівлю і облаштовують нову. Паралельно підсилюють перекриття. Демонтажні роботи тривають і всередині будівлі. Ззовні її утеплюємо.
Посадовець додав, що цей басейн у результаті теж буде інклюзивний, як і в Золотоноші.
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0842.jpg)
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0864.jpg)
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0857.jpg)
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0870.jpg)
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/DSC_0896.jpg)
За інформацією пресслужби Черкаської ОДА