Нещодавно Білозірську громаду відвідала голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко. Голова РДА поспілкувалася з головою Білозірської ТГ Володимиром Міцуком з питань соціально-економічного і культурного розвитку Білозір‘я та Ірдиня.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/254659781_4596290523784516_4249218449046519576_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/254544277_4596289557117946_5450013842398861884_n.jpg)
Комфортні умови для дошкільнят та учнів закладів освіти – це те чому приділяють особливу увагу у Білозірській ТГ.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/253859547_4596289943784574_4173228045282512323_n.jpg)
Сучасна затишна тепла школа чи дитячий садочок та здорове харчування необхідні для успішного виховання, навчання підростаючого покоління і щасливого дитинства, переконаний голова громади Володимир Міцук.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/253990065_4596290490451186_2893489290739720895_n.jpg)
Білозірський ліцей – опорний заклад освіти, завдяки програмі Президента України #ВеликеБудівництво – тепер не впізнати. Роботи по утепленню фасаду вже завершено. Зараз здійснюється утеплення фундаменту, триває ремонт даху. Крім цього, силами місцевого бюджету заклад оновлюється всередині. Нещодавно тут завершено ремонт фойє: нова стеля, стіни, підлога, м‘які куточки та навіть встановлено фонтанчики для пиття води.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/253968419_4596290110451224_1452879641767191366_n-1.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/253840778_4596290350451200_3755345790188705796_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/254630566_4596289657117936_1050735342726236242_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/254010573_4596289897117912_5478515633383502064_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/255030058_4596289677117934_2344636022066756147_n.jpg)
До послуг школярів – відремонтовані вбиральні та сучасне арт-кафе.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/254361301_4596290380451197_2986462776082426550_n-1.jpg)
Також проводиться благоустрій навколишньої території. Висаджені хвойні дерева, а перед входом у ліцей невдовзі влаштують нові квіткові насадження.Ще однією цікавинкою для дітей може пишатися громада.
У дошкільному навчальному закладі села Білозір‘я «Червона шапочка» з‘явилася нова інтерактивна розвиваюча іграшка, яку придбано завдяки перемозі у грантовій програмі. Розміщуватиметься вона у сучасній актовій залі, де не так давно завершили ремонт.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/252837204_4596290257117876_7409092576692884920_n.jpg)
До складу Білозірської громади входить смт. Ірдинь. Про розвиток населеного пункту дбає сільський голова Володимир Міцук та староста Олександр Максимов.
У Ірдині створено віддалене робоче місце адміністратора ЦНАП Білозірської ТГ. Завдяки цьому більше 5000 жителів громади отримують доступ до якісних послуг в форматі «єдиного вікна». Раніше їм потрібно було долати відстань від 10 км до 30 км до найближчих ЦНАП.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/253898286_4596290243784544_4189382760256371624_n.jpg)
Допомогу в розробці та впровадженні функціональної моделі надання адмінсервісів, оснащенні центру меблями та сучасною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням, ремонті приміщення та навчанні працівників громаді надала Програма «U-LEAD з Європою».
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/254821196_4596290010451234_5203250735748830415_n.jpg)
Заклади соціальної сфери Ірдиня теж набувають позитивних трансформацій. У місцевій школі та будинку культури оновлюється матеріально-технічна база та впроваджуються енергозберігаючі технології. Також у самому центрі селища встановлено дитячий майданчик.