Питання покращення стану доріг є одним із пріоритетних у діяльності органів влади та постійно перебуває на контролі.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/248604276_4551384251608477_7901008785457697883_n.jpg)
Більшість доріг у районі ремонтується завдяки програмі Президента України #ВеликеБудівництво. Одна з таких – Холоднянське – Миколаївка. Це села колишнього Смілянського району.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/248425844_4551384364941799_1919156493380510582_n.jpg)
Тож маємо тут плюс 4 кілометри якісного асфальтобетонного покриття. Наразі підрядником ТОВ «Главшляхбуд» завершено укладку верхнього шару нового конструктиву дорожнього одягу та проводяться роботи щодо упорядкування узбіч автодороги. Невдовзі буде капітально відремонтовано ще 2 км у цьому напрямку.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/248945682_4551384228275146_6148487061572841350_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/248672129_4551384381608464_841950859680438776_n.jpg)
Також за рахунок коштів на експлуатаційне утримання виконуються ремонтні роботи на ділянці автомобільної дороги /Т-24-14/ Сміла – Ташлик – Капітанівка – Новомиргород. Ремонт дорожнього покриття відбувається струменевим методом. Заплановано відновити близько 4 км автошляху у межах Холоднянського та Малої Смілянки. Виконавець робіт: ТОВ «Ростдорстрой».