Утепленим і з капітально поремонтованим дахом увійде в зимовий сезон ліцей у Білозір’ї. Нині тут завершують ремонтні роботи у межах Програми Президента #ВеликеБудівництво. Про це повідомив очільник Черкащини Олександр Скічко.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/photo_2021-09-13_16-04-44-768x576.jpg)
– Холодні класи для учнів Білозірського ліцею мають залишитися в минулому, – відзначив посадовець. – Ми руйнуємо стереотип, що школа – це сіра, непримітна, навіть депресивна будівля. Думаю, в яскравий і ззовні ошатний заклад дітям усе ж більше хотітиметься ходити. Загалом, у межах Програми Президента у 2021 році на Черкащині ми реалізовуємо 15 об’єктів соціальної інфраструктури, серед них – 3 школи, 2 дитсадочки, а також 7 спортивних проєктів.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/photo_2021-09-13_16-04-52.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/photo_2021-09-13_16-04-50.jpg)
Нагадаємо, у 2016 році Білозірська загальноосвітня школа стала опорним навчальним закладом по Білозірському шкільному освітньому окрузі. А цьогоріч отримав статус ліцею.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/photo_2021-09-13_16-04-48.jpg)
За інформацією пресслужби Черкаської ОДА