Срібло «Ігор Нескорених» здобув у перший змагальний день представник Черкащини Артем Лукашук. Нагороду він здобув у стрибках у довжину. Спортсмен продемонстрував результат у 5,20 метрів.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278588289_3056246487959040_9000650483389774341_n.jpg)
Бронзу у цій же дисципліні здобув також українець Іван Герецун. Його результат – 5,10 м. Також третє місце посів Олексій Бобчинець. Українець здобув бронзу з бігу на 1500 м.
Загалом Україна у перший змагальний день здобула чотири медалі. Родіон Сітдіков виборов золото у штовханні ядра у перший день змагань.
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/276057044_5201573309905488_2062328428837464926_n.jpg)
Нагадаємо,Invictus Games The Hague 2020 – мультиспортивні змагання для поранених військовослужбовців та ветеранів. Нині вони тривають у Гаазі. Завершаться вони 22 квітня.
Цього річ збірна України позмагається на них вже втретє. Разом із національною командою вирушили два черкасця – Артем Лукашук та Сергій Прядка.