29.07.2021      248      0

Олімпіада у Токіо: Михайло Романчук завоював бронзову медаль

Український плавець родом з Рівного, кількаразовий чемпіон та призер Європи та світу Михайло Романчук виборов «бронзу» на дистанції 800 метрів вільним стилем на літніх Олімпійських іграх у Токіо.

Українця випередили американець Роберт Фінк (1 місце) та італієць Грегоріо Палтріньєрі (2 місце).Бронза Михайла Романчука стала першою олімпійською медаллю в плаванні для України за останні 17 років та восьмою в історії загалом.

У фіналі наш співвітчизник показав час 7.42,33. Ще один українець, який разом з Романчуком кваліфікувався до вісімки найкращих, Сергій Фролов у фіналі став шостим (7.45,11), повідомлять у Національному олімпійському комітеті.

Усього на Олімпіаді-2020 українська збірна здобула вже чотири медалі, усі – бронзові: Дар’я Білодід відзначилася в дзюдо, Ігор Рейзлін – у фехтуванні, а Олена Костевич та Олег Омельчук – у командній стрільбі.