16.02.2021      233      0

Черкаські орієнтувальники – з нагородами чемпіонату України

Спортсмени Черкащини повернулись додому з нагородами чемпіонату України зі спортивного орієнтування на лижах. Змагання відбулися у селі Реутинці Сумської області з 12 до 14 лютого.

Черкаську область представляли спортсмени із села Худяки та Сагунівка –Анастасія Хворостян, Дар’я Білоус, Єва Коваленко, Артем Курбатов, Артем Сердитий, Дмитро Грегуль, Віталіна Джулай та Юлія Литвиненко.

У естафеті Дар’я Білоус та Анастасія Хворостян вибороли бронзові медалі у групі Ж16.

У особистій першості Анастасія також здобула третє місце на довгій дистанції. А на спринтерській дистанції Єва Коваленко стала бронзовою призеркою чемпіонату України.

За інформацією управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації