У приміщенні Черкаської райдержадміністрації відбулася комісія про розгляд заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли, та осіб з інвалідністю про призначення грошової компенсації Черкаської районної державної адміністрації, яку очолив заступник голови Черкаської районної державної адміністрації Богдан Солошенко щодо надання грошової компенсації для придбання житла особі з інвалідністю внаслідок війни II групи із числа учасників АТО.
У засіданні комісії взяли участь: начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Коваль, заступник начальник управління – начальник відділу соціальної підтримки пільгових осіб з інвалідністю Людмила Лядецька, в.о начальника служби у справах дітей Зоя Баранюк, начальник фінансового управління Ганна Шокот, головний спеціаліст відділу юридичного забезпечення та запобігання і виявлення корупції апарату райдержадміністрації Вікторія Аббасова, в.о начальника освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Іван Крутій, начальник управління агропромислового розвитку, житлово-комунального господарства, економіки та екології Петро Данилішин., голова Черкаської районної організації інвалідів «Союз організації інвалідів України» Марія Островська.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/144444.jpg)
Члени комісії розглянули подання управління соціального захисту населення про призначення компенсації на житло відповідно до постанови КМУ від 19.10.2016 № 719 “Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей” із змінами, особі з інвалідністю внаслідок війни II групи, із числа учасників АТО та одностайним голосуванням вирішили призначити грошову компенсацію для придбання житла.