12.05.2021      241      0
 

Оновлені амбулаторії – величезний плюс для громади


У селі Руська Поляна Черкаського району капітально відремонтовано будівлю амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко та голова Черкаської районної ради Олександр Василенко оглянули хід виконання робіт.

Замовником є Департамент капітального будівництва Черкаської облдержадміністрації. Укладено договір з підрядною організацію ТОВ «ЖК – Грант» на суму 3 858 61038 грн.

Роботи розпочалися у листопаді 2020 року.

Руськополянський сільський голова Олег Гриценко пишається оновленою будівлею у центрі громади, адже й сам сюди доклав чимало зусиль:

  • Для нашої громади ремонт амбулаторії – величезний плюс. Це новий рівень надання якісних, сучасних медичних послуг.  Лікарі та медичний персонал дуже задоволені, що умови, в яких вони працюють, поступово покращуються. Нарешті і відвідувачі і працівники закладу перебуватимуть у комфортних умовах.

В амбулаторії обслуговують 6 тисяч пацієнтів – жителів Руської Поляни.

Тут працюють троє лікарів загальної практики-сімейний лікар, один терапевт, лікар-гінеколог, лаборант, стоматолог, 6 медичних  сестер. Функціонує денний стаціонар на 10 ліжок.

Капітальний ремонт у будівлі не проводився ще з часів будівництва приміщення, а це 80-ті роки.

  • Надзвичайно приємно, що у нашому районі втілюються в життя такі проекти, адже для громади галузь охорони здоров’я – це особливо важлива річ. В умовах реформування системи охорони здоров’я важливо, щоб надання медичних послуг у селі було на високому рівні. Тому над покращенням матеріально-технічної бази, створенням належних умов праці медиків та перебування пацієнтів варто активно працювати на усіх рівнях влади, – зазначила Валерія Бандурко.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *