03.11.2020      249      0
 

«ГРАНТуємо зміни 6.0»: в області запрошують на онлайн форум інститутів громадянського суспільства


В області запрошують на шостий регіональний форум інститутів громадянського суспільства «ГРАНТуємо зміни 6.0». Він проходитиме 5-6 листопада 2020 року у форматі онлайн. 

Всі семінари та вебінари під час заходу будуть спрямовані на адаптацію представників громад та громадськості до сьогоднішніх реалій онлайн-роботи, онлайн-навчання, онлайн-бізнесу тощо. По закінченню Форуму найкращі ініціативи будуть нагороджені цінними призами.

Проведення форуму підтримки громадських ініціатив Черкащини передбачено Планом реалізації Стратегії розвитку Черкаської області на період 2018 – 2020 років.

Форум вже має свою історію та традиції.

В 2015 році форум був присвячений структурі та написанню проектів, і він зібрав близько 100 учасників. Ініціатором проведення форуму став Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА. Форум дав поштовх до нового рівня продуктивних взаємовідносин між громадськими організаціями і обласною державною адміністрацією.

В 2016 році другий форум мав назву «Якість проекту, історії успіху, та ключові фактори перемоги». Понад 200 учасників, спікери та практики обговорювали, що потрібно для перемоги проекту.

В 2017 році форуму мав тему «Партнерство заради змін». Під час заходу присутні дізналися про успішні кейси, як, об’єднавшись із владою, бізнесом чи іншими громадськими організаціями та ініціативами, створювати масштабні та круті проекти. Вперше на подібних заходах працював дитячий куточок, мами могли залишити, на час проведення форуму, дітей в дитячій кімнаті під наглядом волонтерів.  В форумі прийняли участь представники інших областей та спікери національного масштабу, всього в форумі взяла участь рекордна кількість учасників – понад 300 осіб.

В 2018 році пройшов під гаслом «Громадська участь: пробудження сили» і був присвячений практикам партиципації в невеликих містах і селах України та за кордоном та зібрав понад 200 учасників.

5-й ювілейний Форум мав тему: «Громади в дії. Люди→Ідеї→Ресурси». Говорили про те, як розвивати людський потенціал територіальних  громад?, як можна допомогти ідеям народитись і втілитись в життя? і, звісно, як громади залучають внутрішні та зовнішні ресурси для свого розвитку? В форумі взяли участь  близько 200 осіб.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної державної адміністрації.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *