27.01.2023      214      0
 

Безпека учнів – одне із ключових завдань


Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет з робочим візитом перебував на Черкащині. Він разом з начальником Черкаської ОВА Ігорем Табурцем, начальником Черкаської РВА Валерією Бандурко, міським головою Анатолієм Бондаренком, головою облради Анатолієм Підгорним, начальниками ГУ ДСНС та Нацполіції у Черкаській області та начальником управління освіти і науки ОВА провели нараду щодо стану освітнього процесу в області.

Під час робочої зустрічі було обговорено формат навчання залежно від безпекової ситуації у регіоні, облаштування укриттів у закладах освіти, потребу шкільних автобусів та кадрові питання.

Онлайн до наради долучилися начальники районних військових адміністрацій, голови територіальних громад, керівники органів управління освітою, представники батьківського комітету місцевого ліцею та педагогічні працівники.

Також учасники наради обговорили питання підготовки до початку 2 семестру навчального року, працевлаштування вчителів з-поміж ВПО і залучення до освітнього процесу дітей-переселенців.

«Нині в області забезпечено функціонування усіх закладів освіти. У виборі форми організації навчання враховуються безпекові умови та думка батьків учнів. 78% дітей і молоді в області навчається в очному та змішаному форматі. Ще на початку минулого семестру цей показник був майже 60%, що свідчить про довіру батьків до влади, освітян, сил захисту і оборони», – зазначив Сергій Шкарлет.

Загальний фонд захисних споруд у закладах освіти області сягає майже 82%.

Укриттями забезпечені:

  • 68%  закладів дошкільної освіти;
  • понад 78% шкіл;
  • 100% профтехів, закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Наразі у Черкаському районі освітній процес відбувається у трьох форматах: онлайн, офлайн та змішаному. Триває процес забезпечення закладів освіти генераторами. Продовжується робота з облаштування укриттів. Охоплено увагою дітей, які прибули з постраждалих від війни регіонів.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *