200 балів за національний мультипредметний текст. За попередніми результатами, максимальний бал з НМТ отримали понад 250 випускників Черкащини. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-11_15-07-49-1.jpg)
Тимчасові екзаменаційні центри працювали в дев’яти округах області. Під час тестування не зафіксовано жодного порушення абітурієнтами. Загальна явка на екзамени – 94,6 %.
– Такий формат вступної кампанії був уперше, – відзначив Ігор Табурець. – Дякую всім службам, що належне подбали про заходи безпеки під час мультитесту. Сподіваюсь, що такі хороші новини будуть супроводжувати всю вступну кампанію.