![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/289552639_137404675570471_7171972082295022174_n.jpg)
Очно, але за умови виконання низки умов. Так мають змогу розпочати новий навчальний рік у навчальних закладах області. Одна з пріоритетних – наявність діючого облаштованого укриття, наголосив начальник ОВА Ігор Табурець.
Днями він відвідав один із навчальних закладів Кам’янки. Тут уже розпочали готувати укриття, аби безпечно розпочати навчання у новому навчальному році.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/289281173_137404705570468_8523374397343446728_n.jpg)
– Із 1 вересня – офлайн, якщо безпекова ситуація буде стабільна і за низки умов, – відмітив Ігор Табурець. – Найголовніша – наявність там укриття. Деякі школи вже готують належні приміщення. Оглянув процес робіт в одному з навчальних закладів Кам’янки. Його керівництво налаштоване рішуче, аби все ж розпочати навчання в очному режимі.
До речі, цей заклад є учасником програми «Інноваційні школи Черкащини». Тутешні класи облаштовані необхідним інтерактивним обладнанням.
За інформацією прес служби Черкаської ОВА