04.02.2022      302      0
 

У навчальних закладах Черкаського району проводяться профілактичні зустрічі через псевдозамінування


Все частіше із засобів масової інформації ми дізнаємося про фейкові повідомлення щодо мінування тих чи інших об’єктів.

Подібні повідомлення становлять небезпеку не лише, створюючи паніку у суспільстві, а й відволікаючи фахівців спеціалізованих служб від виконання важливої роботи, змушуючи кидати значні матеріальні та людські ресурси для перевірки чийогось невдалого жарту чи спалаху хворої уяви.

На жаль, такі повідомлення не оминули заклади освіти Черкащини.З ініціативи Черкаської обласної державної адміністрації, сектору ювенальної превенції превентивної діяльності Головного управління Національної поліції України в Черкаській області було проведено он-лайн наради із головами районних державних адміністрацій та територіальних громад, керівниками органів управління освітою щодо профілактичних дій.

Відділом освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Черкаської райдержадміністрації спільно із представниками ювенальної превенції та за пропозицією відділів освіти громад розроблено детальні графіки проведення профілактичних заходів з учнями закладів загальної середньої освіти та їх батьками.

Протягом лютого у 130 закладах загальної середньої освіти району відбудуться зустрічі учнів та їх батьків із представниками Національної поліції щодо правил поводження у надзвичайних ситуаціях, недопущення вчинення та замовлення повідомлень терористичного характеру, правил поведінки у соціальних мережах, недопустимості участі у телеграм-чатах та телеграм-каналах, інтернет-спільнот сумнівного змісту.

Правоохоронці наголошують, що за неправдиві «мінування» настає адміністративна чи кримінальна відповідальність та рекомендують учням, їх батькам бути більш пильними, уважними під час спілкування у соціальних мережах, з незнайомими людьми. Невдалі «жарти» чи «підробітки» можуть вартувати чийогось життя.

Пам’ятайте: життя людини – найвища цінність!


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *