Випускний в Черкаському Національному університеті імені Богдана Хмельницького – це урочиста, яскрава подія, а у випускників – початок нової стежини життя.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/210180987_510849913698024_7852078295828358384_n-1024x799.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/210312965_320120142931046_6077741001946233919_n-768x1024.jpg)
Для університету сьогодні історичний день. У рік, коли виповнюється 100 річчя заснування закладу та 30-та річниця незалежності України, дипломи отримали більше тисячі бакалаврів. Усі вони чарівні, усміхнені, розумні, повні сил та вже такі дорослі.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/209419558_2362733677204777_5429481358538854203_n-1024x837.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/209447391_564819401566355_3252205100579075811_n-1024x930.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/209317743_1168676923639953_8347889810981897575_n-1024x748.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/210122737_417412005989178_6242602218271630206_n-1024x792.jpg)
На запрошення ректора університету Олександра Черевка в урочистостях взяла участь голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/210379151_1395806254117775_8510592048762103243_n-1-1024x825.jpg)
– Надзвичайно приємно взяти участь у урочистостях, адже я теж здобувала тут освіту і так само раділа та хвилювалася під час отримання диплому, – зазначила голова РДА. Бажаю випускникам дотримуватися лише курсу щастя й удачі, вірити в себе, здобувати нові вершини та ніколи не зупинятися на досягнутому. Не залишайте рідну Батьківщину, Черкащину, тому що, де як не тут, ви потрібні найбільше.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/209530904_2141170842688244_292577045564746046_n-1024x697.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/206680405_195772172470885_3117744140703092314_n-1024x878.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/212044299_3083234435292304_5938362736827606982_n-1024x768.jpg)