05.02.2020      293      0
 

14 шкіл Черкащини візьмуть участь у першій сесії мовних таборів GoCamp


Цьогоріч участь у першій сесії Всеукраїнського проекту пришкільних мовних таборів з іноземними волонтерами GoCamp візьмуть чотирнадцять шкіл області. Вона відбудеться 1-12 червня, інформують у Департаменті освіти у науки ОДА.

Загальм у 2020 році участь у проекті візьмуть 500 шкіл з усієї України. Відбдеться три сесії (1-12 червня, 10-21 серпня, 7-18 вересня) і чотири програми (Animal Planet, Art&Creativity, Dreaming Big with Київстар, School as the heart of the community).

“Ми отримали 840 заявок, тож процес відбору був складним, але натхненним. Дякуємо усім вчителям і учням, які знімали мотиваційні відео та заповнювали анкети”, – наголошуються в ГО GlobalOffice.

За результатами конкурсного відбору, протягом першої сесії (1-12 червня) волонтерів у рамках проекту GoCamp 2020 прийматимуть:

1.Навчально виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів колегіум»
2.Чорнявський навчально-виховний комплекс «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів»
3.Шевченківська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради
4.Черкаська загальноосвітня школа ст №30 Черкаської міської ради Черкаської області
5.Черкаська гімназія №9 ім. О.М. Луценка
6.Городищенський економічний ліцей Городищенської районної ради
7.Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №17 Черкаської міської ради Черкаської області
8.Перша міська гімназія Черкаської міської ради Черкаської області
9.Комунальний заклад «Катеринопільський навчально – виховний комплекс №2″ Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Катеринопільської районної ради Черкаської області
10.Бузівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бузівської сільсьої ради
11.Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Смілянської міської ради Черкаської області
12.Дубіївська загальноосвітня школа Черкаської районної ради Черкаської області
13.Комунальний заклад «Катеринопільський навчально-виховний комплекс №1 “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
14.Комунальний заклад «Ліплявський навчально- виховний комплекс»

Довідково:

Global Office – громадська організація, яка покликана сприяти інформаційній, політичній, економічній, культурній та соціальній інтеграції України у світовий простір, а також внутрішній інтеграції.

Проектний офіс функціонує за принципом об’єднання стейкхолдерів (multistakeholder initiatives). Для реалізації проектів та досягнення мети організації створюються стратегічні партнерства між/з міжнародними структурами, державними органами влади, дипломатичними установами, представниками бізнесу та громадянського суспільства.

За інформацією прес-служби Черкаської обласної державної адміністрації.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *