Заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова та заступник голови Черкаської РДА Богдан Солошенко перевірили роботу центрів масової вакцинації населення та пунктів щеплень Черкаського району.Усі центри вакцинації в районі працюють відповідно до вимог МОЗ України.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/1627560617418736-1024x663.jpg)
Зокрема, у Смілянському центрі за день щепили близько ста людей. Чигиринський центр вакцинації нещодавно розпочав роботу. Проте вже зранку встигли провакцинували близько 20 осіб.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/162756061853109-871x1024.jpg)
Лариса Кошова на своїй особистій сторінці у Фейсбуці зауважує, що населення активно вакцинують скрізь, проте робота кількох центрів та пунктів щеплення бажає кращого, хоча в цілому процес налагоджений:
«Деякі моменти в організації роботи потребують вдосконалення. Звернула увагу на це керівників центрів. Такі «перевірки» проводитиму і надалі, аби особисто контролювати процес вакцинації в області», – сказала Лариса Кошова.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/1627560617698089-1024x653.jpg)
Заступник голови Черкаської райдержадміністрації Богдан Солошенко прокоментував результати робочої поїздки:
«Насправді є центри масової вакцинації населення та пункти щеплень, які організовано на досить високому рівні, а є такі, які навіть недотягують до середнього. Тому наша основна задача зробити так, щоб у найближчі дні, навіть не місяці, все стало на нормальний рівень. На сьогоднішній день всі нарешті мають зрозуміти важливість вакцинації, це пріоритет і завдання номер один для всіх. Наближається осінь і спалахи вірусів нових штамів. Тож давайте зараз об’єднаємось спільно, органи державної влади та місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ, організацій усіх форм власності, громадяни для того щоб ситуацію, яка склалася у 2019 році ніколи не повторювалася».
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/1627560616970268-1024x602.jpg)
Нагадуємо, триває п’ята хвиля вакцинації проти COVID-19. Тепер щеплюватися може кожен охочий від 18 років.