На Черкащині зростає кількість ковідних хворих. Відповідно збільшується завантаженість лікарень, що надають допомогу хворим на COVID-19.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/243898770_4469041669842736_6508290465552666937_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/243490908_4469041619842741_214415103854996047_n.jpg)
Щоб детальніше вивчити ситуацію та з’ясувати всі проблемні питання голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко провела онлайн-нараду з керівниками центрів первинної медико-санітарної допомоги Черкаського району.
Також з цього приводу голова РДА відвідала центр первинної медико-санітарної допомоги Білозірської сільської ради. Поспілкувалася з головними лікарем Сергієм Копиловим.
Дійшли спільної згоди – активізувати процес вакцинації населення, особливо тих, хто знаходиться в групі ризику.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/243730907_4469041569842746_100665154328624668_n-1.jpg)