У зв’язку зі зростанням кількості випадків короновірусної хвороби COVID – 19, країна на шляху до «жовтої» зони епідемічної небезпеки. Карантинні заходи та правила змінюються!
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242263643_1769083486813183_3481809193294830404_n-1024x768.jpg)
З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко спільно з головою Мошнівської сільської громади Богданом Шкарбутою та фахівцем у медичній сфері зустрілися з керівниками закладів освіти громади та з трудовим колективом місцевого ДНЗ.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242293139_1769083440146521_884066787236713790_n-1024x690.jpg)
Таку ж зустріч організували разом з міським головою Городища Володимиром Мирошником. Керівників та працівників освітніх закладів цікавила перспектива подальшої роботи шкіл і садочків в умовах «жовтої» карантинної зони та ризики, які пов‘язані з проведенням щеплень.
Також заступник голови Черкаської райдержадміністрації Богдан Солошенко спільно з директором КНП «Канівський ЦПМСД» Наталією Горьовой та представниками Ліплявської і Степанецької громад провели інформаційно – роз’яснювальну роботу з працівниками органів місцевого самоврядування, соціальної сфери щодо методів захисту від гострої респіраторної хвороби COVID-19.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/241937105_1769083203479878_1641356072466899629_n-1-1024x692.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242193776_207216261398544_5804298228922624986_n-1024x768.jpg)
Основне питання, на якому акцентували увагу – вакцинація. Саме вакцинація забезпечує захист від коронавірусної хвороби. Працівникам наголошено на важливості проведення щеплень від COVID-19 та роз‘яснено, що щеплення є безпечними, ефективними і мають мінімально низькі ризики для здоров‘я!
Завдяки вакцинації ми можемо покращити епідемічну ситуацію з захворюваністю, сформувати колективний імунітет та швидше повернутися до звичного нам життя.
Вакцинуйтеся, збережіть своє життя і здоров‘я!