15.03.2021      244      0
 

«Вакцинація – це захист», – Світлана Волгіна про особистий досвід хвороби на COVID-19


Вакцинальна кампанія триває в Україні. Наша область – перша, де вона стартувала. Нині щеплення отримують медики. Про васний досвід хвороби на коронавірус та переваги вакцинації від нього розповіла керівниця Черкаської міської інфекційної лікарні Світлана Волгіна.

Лікарка перехворіла на коронавірус торік у листопаді. Визнає, форма перебігу хвороби була не з легких.

–  Протягом 10 днів утримувалася температура за 40 градусів, а потім до цього додається дихальна недостатність, при якій ти вже інакше сприймаєш слова «не вистачає подиху», – каже вона. – Тож, як перехворіла людина, можу сказати, що вакцинація – це насамперед захист. Це одна з тих позитивних речей, яке людство напрацювало упродовж свого розвитку. У 21 столітті говорити про негативні наслідки від вакцинації, на мою думку, як мінімум не сучасно.

Нині в закладі вже щепили 100 медиків. Ускладнень від імунізації не фіксували. Щеплення робили за попередньою згодою та безкоштовно.

Додамо, Черкаська ОДА розпочинає відкритий запис на «публічну вакцинацію». Адже в Україні дозволили щеплювати громадських діячів, лідерів думок, публічних осіб, якщо є залишок вакцини. Тим, хто готовий власним прикладом підтримати кампанію, пропонуємо заповнити форму: http://bit.do/fPs2H.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *