19.05.2022      207      0
 

Консультаційний супровід фахівців Держпраці Черкащини – для кожного підприємства


З початку бойових дій Держпраці докорінно змінила підходи до реалізації своїх повноважень. Головним вектором діяльності визначено консультування підприємств і організацій з метою збереження економіки України.

Першим кроком стала консультаційна підтримка підприємств, які перемістили своє виробництво у безпечніші регіони України. Реалізація цього проєкту наразі охопила понад 3 тисячі українських підприємств.

Проте війна створила проблеми не тільки релокованим підприємствам, сотні роботодавців намагаються відновити свою діяльність в безпечніших регіонах, до яких належить і Черкащина.

Усі роботодавці, що працюють в області, можуть отримати консультації у зручній формі, у тому числі через сервіс «інтерактивний інспектор» з питань:

– організації трудових відносин,

– безпеки праці,

– надання адміністративних послуг,

– розслідування нещасних випадків в умовах воєнного стану та інших питань.

Органи місцевого самоврядування області долучилися до ініціативи Держпраці та сприяють поширенню інформації про можливість отримання консультативної допомоги з питань безпеки праці та трудового законодавства.

Звернутися за допомогою і отримати її у зручній формі може кожен суб’єкт господарювання.

Залишити заявку на отримання консультативної допомоги можна за адресою: https://cutt.ly/FGNFJDk   

Кваліфіковані спеціалісти Держпраці області зв’яжуться із вказаними контактними особами для уточнення форми надання допомоги чи відповіді на питання, що турбують роботодавця.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *