Про розвиток підприємницького потенціалу в мешканців сільської місцевості через запуск громадських майстерень у восьми громадах Черкаської області говорили другого лютого в Черкаській ОДА. Робоча зустріч, на якій обговорювали реалізацію проєкту регіонального розвитку, відбулася під головуванням заступника голови Черкаської ОДА головуванням Романа Карманніка.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/272908937_270703111854233_7469582232625108980_n-1.jpg)
Заступник голови зауважив, що реалізація цього проєкту є питанням престижу області. Не дивлячись на те, що облдержадміністрація не бере безпосередньої участі в ньому, але його реалізація коштом секторальної підтримки ЄС накладає відповідальність і на ОДА. Для донорів інших міжнародних проєктів це буде індикатор, чи є в області достатній кадровий та інституціональний потенціал до реалізації важливих проєктів.
Нагадаємо, проєкт реалізовується за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС в рамках виконання бюджетної програми КПКВК 2751270 “Підтримка регіональної політики України”.
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/272904045_270703115187566_7674098333554895674_n.jpg)
Роман Карманнік відмітив значний обсяг роботи, який здійснила Черкаська агенція регіонального розвитку, що і дозволило отримати перемогу в конкурсному відборі проєктів секторальної підтримки ЄС. Він звернувся до територіальних громад-учасників проєкту з проханням відповідально поставитись до термінів його реалізації.
Під час зустрічі директорка Черкаської агенції регіонального розвитку Любов Ропало зазначила, що вартість проєкту становить 6 007 гривень, в тому числі державний бюджет – 4 627 гривень, місцеві бюджети – 1 280 гривень, внесок Агенції – 100 тисяч гривень. Також вона звернула увагу представників територіальних громад на важливість дотримання фінансової дисципліни та вчасної подачі звітної інформації.
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/272893479_270703041854240_1970400532571476418_n.jpg)
Також учасники робочої зустрічі обговорили стан реалізації проєктів по кожній громаді-учасниці та актуальні проблемні питання.
У проєкті беруть участь вісім сільських територіальних громад: Березняківська, Білозірська, Бужанська, Дмитрушківська, Іваньківська, Лип‛янська, Степанківська, Червонослобідська. Сагунівська сільська ТГ відмовилася від участі в проєкті.
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/272855325_270703045187573_6833749890387625636_n.jpg)
За інформацією пресслужби Черкаської ОДА