03.02.2022      217      0
 

В Черкаській ОДА обговорили розвиток підприємницького потенціалу в сільських громадах області


Про розвиток підприємницького потенціалу в мешканців сільської місцевості через запуск громадських майстерень у восьми громадах Черкаської області говорили другого лютого в Черкаській ОДА. Робоча зустріч, на якій обговорювали реалізацію проєкту регіонального розвитку, відбулася під головуванням заступника голови Черкаської ОДА головуванням Романа Карманніка.

Заступник голови зауважив, що реалізація цього проєкту є питанням престижу області. Не дивлячись на те, що облдержадміністрація не бере безпосередньої участі в ньому, але його реалізація коштом секторальної підтримки ЄС накладає відповідальність і на ОДА. Для донорів інших міжнародних проєктів це буде індикатор, чи є в області достатній кадровий та інституціональний потенціал до реалізації важливих проєктів.

Нагадаємо, проєкт реалізовується за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС в рамках виконання бюджетної програми КПКВК 2751270 “Підтримка регіональної політики України”.

Роман Карманнік відмітив значний обсяг роботи, який здійснила Черкаська агенція регіонального розвитку, що і дозволило отримати перемогу в конкурсному відборі проєктів секторальної підтримки ЄС. Він звернувся до територіальних громад-учасників проєкту з проханням відповідально поставитись до термінів його реалізації.

Під час зустрічі директорка Черкаської агенції регіонального розвитку Любов Ропало зазначила, що вартість проєкту становить 6 007 гривень, в тому числі державний бюджет – 4 627 гривень, місцеві бюджети – 1 280 гривень, внесок Агенції – 100 тисяч гривень. Також вона звернула увагу представників територіальних громад на важливість дотримання фінансової дисципліни та вчасної подачі звітної інформації.

Також учасники робочої зустрічі обговорили стан реалізації проєктів по кожній громаді-учасниці та актуальні проблемні питання.

У проєкті беруть участь вісім сільських територіальних громад: Березняківська, Білозірська, Бужанська, Дмитрушківська, Іваньківська, Лип‛янська, Степанківська, Червонослобідська. Сагунівська сільська ТГ відмовилася від участі в проєкті.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *