![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/447890992_2519595185095339_4884548335118407864_n-1024x682.jpg)
Нещодавно начальниця Черкаської РВА Валерія Бандурко відвідала виставку-конкурс “Світ дитячої фантазії” та ознайомилася із малюнками, аплікаціями та виробами з дерева, бісеру, паперу, картону, зерняток, які підготували дітки із прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. У заході взяли участь 28 юних талантів.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/447973986_2519595231762001_396783102759786767_n-1024x682.jpg)
Родина та родинні цінності – це те незмінне, що допомагає відновити сили і тримати баланс у цей нелегкий час.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/447645134_2519594938428697_477700905007937376_n-1024x775.jpg)
Добре, що є родини, які не тільки дбають про гармонійний розвиток власних діток, а й створюють сімейний затишок і дарують свою любов тим діткам, які втратили своїх рідних батьків.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/448000477_2519595165095341_4168895004464554052_n-1024x682.jpg)
– Зі свого боку, ми всіляко підтримуємо такі родини, надаємо всебічну допомогу та долучаємося до заходів, спрямованих на розвиток творчих здібностей і талантів категорійних діток, – зауважила Валерія Бандурко.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/448001312_2519595221762002_4192886971782113012_n-1024x682.jpg)
Кожна дитяча робота оригінальна, виготовлена з теплом та натхненням, демонструє політ дитячої фантазії і майстерність, вміння використовувати різні матеріали.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/448003576_2519595271761997_8669263523381241929_n-1024x682.jpg)
– Вражена кожним витвором мистецтва, адже любов до улюбленої справи породжує справжні шедеври, – зазначила очільниця РВА, – Дякую цим талановитим діткам! Дякую цим чудовим родинам! Хай оберігає вас Господь! Миру і добра нашій Неньці Україні!
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/Korsun-SHevchenkivska-miska-rada-1024x682.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/448005038_2519595195095338_3642951527770737666_n-1-1024x682.jpg)
Telegram:
t.me/ValeriyaBandurko