04.06.2024      45      0
 

На Черкащині вшанували пам’ять дітей, які загинули через збройну агресію рф


У  День пам’яті дітей, загиблих у результаті збройної агресії рф проти України, у громадах області відбулася всеукраїнська акція «Голоси дітей». Вона присвячена пам’яті маленьких українців, чиє життя забрала війна.

Загалом за час повномасштабного вторгнення Україна втратила щонайменше 551 дитину. Це останні дані від ювенальних прокурорів. Серед загиблих – шестеро дітей  із Черкащини. Вони стали жертвами влучання ворожої ракети по багатоповерхівці в Умані торік.

– Їм би жити й жити, аби не росія з її нелюдами, що прийшли на українську землю вбивати, – зауважив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. – Це – рана, яка не загоїться ніколи. Не забудемо. Не пробачимо. Помстимось.  За кожного і кожну!

Вихованці Черкаського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Теплий дім» розвісили у дворі на деревах дзвіночки – як символи голосів загиблих однолітків.  

Довідково:

Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії заснувала Генеральна Асамблея ООН. Він відзначається щороку 4 червня. Україна приєдналася до відзначення цієї дати у 2021 році.

Офіційну інформацію читайте на ресурсах:

За інформацією Черкаської ОВА.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *