Громадянам, які проживають у небезпечних регіонах, де тривають активні бойові дії та зруйнована інфраструктура, влада організовує евакуацію, повідомила Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/297950733_362320682742977_358946491349485108_n.jpg)
«Готові евакуюватися? Можете повідомити про це, зателефонувавши на цілодобову гарячу лінію Мінреінтеграції з кризових питань 15-48. Ми допоможемо зареєструватись, добратись до місця, звідки здійснюється евакуація з вашого регіону, допоможемо з транспортуванням та влаштуванням на новому місці проживання», – пояснила Віце-прем’єр-міністр.