Про рух гуманітарних вантажів за поточний тиждень інформує начальник Черкаської РВА Валерія Бандурко.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221006_184825_590-1-1024x768.jpg)
Волонтери Олександр Темноход і Віталій Колісник з Італії дитяче харчування, макарони, печиво, овочеву консервацію, вологі серветки, рис, дитяче пюре, рідке мило, ковдри, одяг та харчування для діабетиків. Збирали допомогу разом з волонтерами організації «Uniti per la vita» та волонтером, президентом волонтерської асоціації «SOS Visuviana» Степаном Шепічаком.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/FB_IMG_1665069749502-1-966x1024.jpg)
Волонтер Олег Грушевский привіз з Португалії аптечки для військових, кровоспинні турнікети, ковдри, спальні мішки, засоби гігієни, овочеву консервацію та сухе молоко. Вантаж зібрали спільно з Agir.pelaucrania, Natacha Kravets, Отець Ювіналі, парафіяни православної церкви з м.Batalha, Maksym Nechyporenko з м. Loures і асоціація для допомоги Україні та українському народу «Help together – I help Ukraine».
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/FB_IMG_1665069744250-1.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/FB_IMG_1665069746987-1.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221006_184819_886-969x1024.jpg)
Із Польщі волонтер Сергій Брюшенко доставив засоби гігієни, згущене молоко, чай, каву, олію, м’ясну консервацію та засоби гігієни.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221006_184817_684-1024x829.jpg)
Олію, томати, дитяче пюре, рис, макарони, овочеву і м’ясну консервацію, печиво, вологі серветки, зубні пасти, гелі для душу, креми, засоби гігієни для дорослих та дітей відвантажили Бобрицькій громаді.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221006_184822_659.jpg)
Сагунівській громаді відвантажили макарони, зубні пасти, зубні щітки, гелі для душу, тверде мило, рідке мило, вологі серветки, термобілизну чоловічу та шкарпетки.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/FB_IMG_1665069762253.jpg)
Михайлівській та Бобрицькій громадам відвантажили борошно відповідно до потреби.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/FB_IMG_1665069759687-1024x759.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/FB_IMG_1665069757102-1024x829.jpg)
До Корсунь-Шевченківської громади з районного хаб-складу попрямував вантаж у складі: крупи, олія, м‘ясна консервація, вологі серветки та інші засоби гігієни.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/FB_IMG_1665069754470-1-1024x1017.jpg)
Черкаська військова адміністрація разом зі Смілянською міською радою завантажили вантажівку гуманітарною допомогою, зокрема, м‘ясними та рибними консервами, яку відвезе волонтер Григорій Фесенко на передову.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/FB_IMG_1665069741276-874x1024.jpg)
Разом до перемоги! 🇺🇦