У Черкаському районі завдяки згуртованості та співпраці передали чимало необхідних речей для ТрО Черкаського району.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220928_111720_367-1024x991.jpg)
За рахунок коштів, які надійшли на благодійний рахунок виконавчого комітету Смілянської міської ради від небайдужих громадян та від закордонних благодійників придбано та передано у користування військовослужбовцям:
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220928_111723_863-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220928_111725_981-762x1024.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220928_111719_203-768x1024.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220928_111714_851.jpg)
два генератори, гідравлічні телескопічні домкрати – 10 штук, набір головок торцевих ключів та насадок – 2 комплекти, сокири – 50 шт., бак для душа 100л – 4 шт., душ з лійкою 100л та 150л – 5 шт., душ пластик – 3 шт., бідони 50л. – 2шт., бідони 80л. – 11 шт., фляги 50л. – 4 шт., фляги 60л. – 2 шт., харчові пластикові бочки 50л. – 1 шт., бочки 130л прямокутні нехарчові – 3 шт., ломи-цвяхотяги слюсарні – 6 шт., ізострічка, електроустаткування (патрони керамічні – 20шт., вилки з заземленням, провід, колодки з заземленням, LED лампи).
Тепловізор – завдяки ТОВ «Смілянська Агрохімічна компанія».
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220928_111722_392-826x1024.jpg)
Від Черкаської районної військової адміністрації передали військовим бензиновий генератор.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220928_111727_289-1-816x1024.jpg)
Начальник Черкаської РВА Валерія Бандурко подякувала усім, хто не залишається осторонь, а завжди готовий протягнути руку допомоги.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220928_111716_728-1024x954.jpg)
Разом можемо більше!
Слава Україні! Слава ЗСУ!