Боротьба з ворогом триває не тільки на фронті, а й у тилу.
Начальник Черкаської РВА Валерія Бандурко звітує про рух благодійної допомоги за минулий і поточний тиждень.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/1663915169589236-1024x801.jpg)
Молоко, рис, олія, овочева консервація, печиво, кава, борошно, засоби гігієни, вологі серветки, медикаменти, захисні маски, одяг та ковдри доставили з Італії волонтери Олександр Темноход і Віталій Колісник.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/1663915171801138-1024x856.jpg)
Одяг та овочеву консервацію з Італії отримали від волонтера Віталія Юцевича.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/1663915171334094-1024x768.jpg)
Олія, консервація, тверде мило, гелі для душу, шампуні, пральні порошки, постільну білизну, ковдри, термобілизну та шкарпетки для чоловіків надав Едуард Маркарян, тренер клубу «Борець» міста Сміли.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/1663915182500785-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/166391518533020-768x1024.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/1663915179242518-1024x768.jpg)
Мило, гелі для душу, вологі серветки, чоловічу термобілизну, шкарпетки, соняшникову олію, м’ясну консервацію доставили з Польщі працівники ТОВ “Смілянська Хлодня”, керівник Олена Кисла.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/16639151772635-1024x768.jpg)
Відвантажили допомогу:
Тернівській громаді – рис, макарони, овочева і м’ясна консервація, олія, сухе молоко, печиво, томатна паста, дорослі і дитячі підгузки та гелі для душу.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/1663915176402545-1024x768.jpg)
Сагунівській громаді – рис, макарони, олія, печиво, консервація, квасоля, вологі серветки, пральні порошки та спальні мішки.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/1663915173312892-1-1024x768.jpg)
Захист України – наша спільна справа!
Разом до Перемоги!