Майже щоденно приймаємо та відправляємо гуманітарні вантажі військовим підрозділам, громадам та громадським організаціям.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/FB_IMG_1659426677487-1024x768.jpg)
З вірою у Перемогу дякую за благодійну підтримку:
ТОВ “Агро-Рось” засновнику та керівнику Анатолію та Петру Семиногі. Отримали вантаж у вигляді борошна вагою 2450 кг та м’ясних консервів в кількості 1000 банок.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/FB_IMG_1659426679804-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/FB_IMG_1659426667481-1024x928.jpg)
ТОВ «Завод Смілянська Хлодня», керівник – Олена Кисла. Працівники вкотре організували та доставили гуманітарний вантаж з Польщі, а саме продукти харчування та антисептичні засоби.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/FB_IMG_1659426671424-1024x768.jpg)
Євгенію Глущенку, який надав продукти харчування та засоби гігієни.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/FB_IMG_1659426675122-683x1024.jpg)
Віталію Юцевичу та Олегу Грушевському, які неодноразово поповнюють районний хаб-склад гуманітарними вантажами.
Отримали різноманітні медичні препарати від асоціації I help Ukrain з міста Loures, Португалія. Збирати гуманітарний вантаж допомагав волонтер Максим Нечипоренко, доправив допомогу Олег Грушевський.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/FB_IMG_1659426659574-778x1024.jpg)
Чимало одягу та продуктів харчування: рис, овочеві консерви, хлібні сухарі, також дитячі та дорослі підгузки, медичні маски та інше привіз з Італії Віталій Юцевич. Збирати гуманітарний вантаж допомагала волонтерська асоціація з Італії Ass. CavaionNelMondo.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/FB_IMG_1659426664769-1024x829.jpg)
“Вдячна кожному за добрі справи. Маленькими кроками до великої мети!”, – зазначила очільниця району.
Цими днями відвантажили, за потребою, для внутрішньо переміщених осіб гуманітарну допомогу Корсунь-Шевченківській громаді.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/FB_IMG_1659426682188-1024x768.jpg)
Гуртуємося та працюємо!