11.06.2024      57      0
 

Черговий транш допомоги для військових від Черкаського району


Про підсилення захисників необхідним обладнанням розповіла очільниця Черкаської РВА Валерія Бандурко.

– Черговий транш допомоги для 158-го батальйону 118 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ. Бійцям, які дають відсіч ворогу у найгарячіших точках, відповідно до запитів, передано 2 квадрокоптери Mavic аби виявляти позиції противників та знищувати живу силу окупантів, броньовану техніку та укріплення. У вправних руках наших воїнів дрони здатні миттєво виявляти переміщення ворога та суттєво зменшити втрати особового складу, – зазначила очільниця РВА.

Також передали нашим оборонцям необхідні у роботі: лазерний принтер, ноутбук, оптичний привід, фотопастки та батареї до них, рюкзаки для квадрокоптерів, модуль памʼяті та інші комплектуючі.

Необхідне забезпечення закуплено відповідно до звернень Черкаської районної військової адміністрації з місцевих бюджетів Корсунь-Шевченківської, Леськівської та Ліплявської територіальних громад.

– Вкотре вдячна за свідому позицію та підтримку Збройних Сил України жителям району, керівникам громад та депутатському корпусу. Вистоїмо! Переможемо! – наголосила Валерія Бандурко.

Telegram:
t.me/ValeriyaBandurko


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *