Наші захисники та захисниці потребують чимало для того, аби давати гідну відсіч ворогу на лінії фронту, тож працюємо разом над поповненням гуманітарного хаб-складу Черкаського району. Про передану допомогу від волонтерів розповіла начальниця Черкаської РВА Валерія Бандурко.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/436128486_2480026369052221_9045140141239383453_n-1024x659.jpg)
Плюс один дизельний генератор від директора СТОВ «Іскра» Олега Козубенка.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/436263837_2480026435718881_1130273309607233863_n-1024x768.jpg)
2 інверторні генератори та 10 павербанків для наших Збройних Сил від волонтера Олега Грушевського.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/436210784_2480026479052210_3515579099296757089_n-837x1024.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/436261215_2480026482385543_43349819285343513_n-1024x739.jpg)
1 генератор від волонтера Віталія Юцевича.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/437926320_2480025659052292_1638737574686755459_n-889x1024.jpg)
Та 1 генератор, придбаний підприємством ТОВ «Континет-Груп», керівник Олександр Самсоненко.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/436130033_2480026375718887_7485343606009441625_n-1024x768.jpg)
– Усе це спільна робота багатьох людей, мотивованих однією метою – Перемогою України. Ціную і дякую кожному за командну роботу. Слава нашим ЗСУ, – наголосила Валерія Бандурко.
На звʼязку у Telegram:
t.me/ValeriyaBandurko