Черговий тиждень у Черкаській районній військовій адміністрації розпочався із апаратної наради. Про це розповіла начальниця РВА Валерія Бандурко.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/436383028_2479306035790921_2379435921945314492_n-1-1024x682.jpg)
– Продовжуємо підсилювати наших захисників, підтримувати аграріїв, розвивати нашу молодь, дбати про ментальне здоров’я кожного та здорове харчування у школах і садочках, – зазначила очільниця району.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/436129431_2479305905790934_4913679716733479108_n-1024x682.jpg)
За минулий тиждень ворог неодноразово атакував об’єкти енергетичної інфраструктури. На жаль, є влучання і пошкодження. Маємо раціонально і економно споживати електроенергію, щоб уникнути відключень.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/436310851_2479306062457585_9135304495116951456_n-1024x682.jpg)
Завдяки нашим постійним партнерам районний хаб-склад поповнився новенькими електрогенераторами, які будуть передані тим, хто цього найбільше потребує.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/436382949_2479305882457603_1477895097947501088_n-1024x682.jpg)
На цьому тижні плануємо чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність». Моніторимо закупівлі територіальних громад та їх комунальних підприємств. Наразі кожна зекономлена гривня – це можливість підсилити наших захисників і захисниць. Тримаємо на контролі.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/436128488_2479305965790928_3937647008808489350_n-1024x754.jpg)
– Вже сьогодні наша робота має бути командною і спрямованою на те, щоб кожен захисник і захисниця, повернувшись із зони бойових дій або звільнившись з військової служби, отримали повну інформаційну та ресурсну підтримку на кожному з етапів шляху повернення до мирного життя, – зазначила Валерія Бандурко.
З цією метою у Черкаському районі функціонує чотири простори для ветеранів війни. Також у Будищенській громаді вже визначено приміщення під розміщення ветеранського простору. У Корсунь-Шевченківській громаді питання створення ветеранського простору внесено на розгляд пленарного засідання.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/436202803_2479306022457589_6853896860839328020_n-1024x626.jpg)
Протягом минулого тижня управлінням соціального захисту населення Черкаської районної державної адміністрації 5 особам визначено статус особи з інвалідністю внаслідок війни, 18 – член сім’ї загиблого захисника/захисниці, з них – 3 неповнолітнім.
Станом на 15.04.2024 загальна кількість зареєстрованих ВПО по району становить 53 825 осіб, з них: м. Черкаси – 26034 особи, м. Сміла – 6 348 осіб, м. Канів – 3 459 осіб. Район без вищезазначених міст -17 984 осіб.
– Дякую всім, хто б’ється заради України та українців! Хто працює, допомагаючи битися. Хто працює, рятуючи людей та Україну. Всім вдалого тижня, – резюмувала очільниця РВА.
На зв’язку у Telegram:
t.me/ValeriyaBandurko