На нараді підбили підсумки роботи за минулий тиждень та визначили ключові завдання на поточний.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434037532_750522017220979_413063618840563391_n-1024x683.jpg)
Кожен з нас повинен дбати про те, щоб допомогти обороні нашої держави, та сумлінно виконувати свої обов’язки.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434015919_750522023887645_9118705127083809218_n-1-1024x683.jpg)
Питання #1 – допомога військовим та безпека населення. Працюємо над черговим підсиленням нашого війська. Продовжуються роботи щодо облаштування укриттів. Вкотре наголошуємо: не нехтуйте правилами безпеки!
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434423797_750522087220972_335162250262318579_n-1-1024x683.jpg)
У ході наради також обговорили низку актуальних питань життя району. Охорона здоров’я, підтримка захисників і захисниць, соціальна сфера, освіта. Ці та інші напрямки завжди на часі.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434448740_750522053887642_6238945782482116466_n-1024x683.jpg)
Черкаський район став домівкою для осіб, які змушені були тікати від війни та шукати прихистку. Станом на 08.04.2024 загальна кількість зареєстрованих ВПО по району становить 53 678 осіб, з них: м. Черкаси – 25 888 осіб, м. Сміла – 6 376 осіб, м. Канів – 3 759 осіб. Район без вищезазначених міст -17 655 осіб. Більшість внутрішньо переміщених осіб інтегрувалися у життя територіальних громад, знайшли помешкання або проживають у місцях тимчасового проживання. Спільно з органами місцевого самоврядування та надійним партнером – Черкаська обласна організація Товариства Червоного Хреста України допомагаємо кожному, хто цього потребує.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434421267_750522047220976_6534365309884967255_n-1024x683.jpg)
Весняний день – рік годує. На сільськогосподарських землях району активно продовжуються весняно-польові роботи.
Проведено підживлення озимих культур, закрито вологу. Зокрема, підживлено: озимої пшениці — 26927,62 га;
озимого жита — 69 га;
озимого ячменю — 1166,25 га.
Озимого ріпаку на зерно підживлено на площі – 13801га.
Наразі район розпочав посів ярих зернових та зернобобових культур. В пріоритеті – соняшник, кукурудза на зерно, горох зерновий, соя. Також проводиться посів кормових культур, зокрема, однорічних та багаторічних трав, картоплі і овочів.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434454997_750522080554306_87609227368501658_n-1-1024x683.jpg)
Продовжуємо працювати та діяти злагоджено на всіх без винятку напрямках. Щоденна праця наближає нас до Перемоги.