![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434470325_748301780776336_2374372037888879254_n.jpg)
Системна робота у межах робочої групи “Прозорість і підзвітність” продовжується, адже в умовах сьогодення дуже важливо, аби громади раціонально використовували кошти та спрямовували їх на більш пріоритетні завдання.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434456253_748301714109676_1745179079920729689_n-1024x602.jpg)
З цією метою відбулося чергове засідання робочої групи, на якому проаналізували публічні закупівлі, здійснені Степанецькою громадою з початку бюджетного року, та заплановані закупівлі громади на 2024 рік.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434035897_748301644109683_3882293738098195361_n-1024x624.jpg)
Розпорядниками бюджетних коштів сільської ради здійснено 42 публічні закупівлі, це – переважно продукти харчування для закладів освіти та оплата житлово-комунальних послуг у комунальних закладах громади.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434037538_748301687443012_7288674475573470114_n-1024x598.jpg)
Також робочою групою проаналізовано закупівлю, здійснену відділом освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради щодо капітального ремонту по утепленню фасаду одного із навчальних закладів Степанецької сільської ради, вартість якого становить 7 млн. 858 тис. 300 грн. Ремонтні роботи розпочато на численні звернення батьківського комітету закладу освіти та відповідно до Закону України «Про енергетичну ефективність будівель», порушень чинного законодавства не виявлено.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434074313_748301734109674_9162386392029281635_n-1024x626.jpg)
На постійній основі Степанецька громада допомагає військовослужбовцям, які є жителями громади, та підрозділам Сил безпеки і оборони України. Із початку року за кошти місцевого бюджету придбано портативні радіоелектронні засоби протидії безпілотним літальним апаратам, квадрокоптери.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434461261_748301600776354_5247634545587575562_n-1024x837.jpg)
Віримо, що тільки через відкритість та взаємодію ми можемо перемогти ворога та побудувати справедливе, ефективне суспільство.