04.04.2024      77      0
 

При РВА продовжує діяльність робоча група “Прозорість і підзвітність”


Системна робота у межах робочої групи “Прозорість і підзвітність” продовжується, адже в умовах сьогодення дуже важливо, аби громади раціонально використовували кошти та спрямовували їх на більш пріоритетні завдання.

З цією метою відбулося чергове засідання робочої групи, на якому проаналізували публічні закупівлі, здійснені Степанецькою громадою з початку бюджетного року, та заплановані закупівлі громади на 2024 рік.

Розпорядниками бюджетних коштів сільської ради здійснено 42 публічні закупівлі, це – переважно продукти харчування для закладів освіти та оплата житлово-комунальних послуг у комунальних закладах громади.

Також робочою групою проаналізовано закупівлю, здійснену відділом освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради щодо капітального ремонту по утепленню фасаду одного із навчальних закладів Степанецької сільської ради, вартість якого становить 7 млн. 858 тис. 300 грн. Ремонтні роботи розпочато на численні звернення батьківського комітету закладу освіти та відповідно до Закону України «Про енергетичну ефективність будівель», порушень чинного законодавства не виявлено.

На постійній основі Степанецька громада допомагає військовослужбовцям, які є жителями громади, та підрозділам Сил безпеки і оборони України. Із початку року за кошти місцевого бюджету придбано портативні радіоелектронні засоби протидії безпілотним літальним апаратам, квадрокоптери.

Віримо, що тільки через відкритість та взаємодію ми можемо перемогти ворога та побудувати справедливе, ефективне суспільство.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *