![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434399155_2470823249972533_9021647838707413471_n-1024x682.jpg)
За участі начальника обласної військової адміністрації Ігор Табурець начальниця РВА Валерія Бандурко долучилася до лісокультурної кампанії в Мошнівському лісництві. Разом заклали новий ліс на 0,8 га. Далі – пряма мова:
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/433937715_2470827619972096_5763392761290707057_n-1024x682.jpg)
– Надзвичайно приємно долучитися до такої корисної справи. – зазначила очільниця району.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434027308_2470827609972097_5251405926121530705_n-1024x777.jpg)
Цієї весни на Черкащині в межах програми «Зелена країна» заплановано висадження 3,3 млн сіянців на площі понад 645 га.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434413795_2470823239972534_519923245555208832_n-1024x682.jpg)
Ліси слугують домом для безлічі живих істот, зберігають кліматичну рівновагу, мають велике соціально-економічне значення та є дуже важливим ресурсом для фронту у воєнний час.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434493814_2470823326639192_3270001144037518485_n-1024x704.jpg)
– Висаджувати новий ліс – це твердо вірити в нашу перемогу, – наголосила Валерія Бандурко, – Дякую лісівникам за роботу і стабільну підтримку Збройних Сил України!
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434497498_2470823183305873_2905100343554045459_n-1024x682.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434599600_2470823303305861_8846238960351073229_n-1024x754.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434647084_2470823196639205_4586759072458961671_n-1024x785.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434763819_2470823296639195_5358128745829862182_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/434766871_2470823346639190_8845614153365490163_n-1024x736.jpg)
Telegram:
t.me/ValeriyaBandurko