З нагоди Дня українського добровольця заступник голови районної державної адміністрації Микола Турик та заступник голови районної ради Олександр Гончаренко вручили захисникам і захисницям України відзнаки районної державної адміністрації та районної ради.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/DSC_0010-1.jpg)
Українські добровольці. Вони – люди доброї волі, які свідомо обрали захищати свою рідну землю не заради слави чи нагород, а з відчуттям поклику серця.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/DSC_0022-1.jpg)
Українські добровольці є втіленням мужності і честі та прикладом для всього українського народу.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/DSC_0278.jpg)
Дякуємо вам за стійкість і принциповість! Разом до Перемоги!