![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432401391_2456603584727833_6551919533074515981_n-1024x613.jpg)
Простір, що починався як допомога матусям на декілька годин доглянути за дітками, зараз став повноцінним освітнім закладом. Про це розповіла очільниця Черкаської РВА Валерія Бандурко.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432296914_2456603858061139_1488249858430113680_n-1024x682.jpg)
Під час робочого візиту Валерія Бандурко ознайомилася з роботою гімназії, зустрілася з учнями та колективом.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432293868_2456603874727804_6831179971014865429_n-1024x602.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432410984_2456603601394498_3198101116987522490_n-1024x682.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432365543_2456603814727810_7489482640862522014_n-1024x682.jpg)
У християнській адвентистській гімназії навчається 164 дитини, учні 1-9 класів та 46 вихованців у дошкільному навчальному закладі. Заклад працює з 2019 року та має відповідні ліцензії на здійснення діяльності.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432223870_2456603694727822_2436891647261926628_n-1024x682.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432057817_2456603651394493_1071113130427209877_n-1024x682.jpg)
Наразі гімназія добудовується додатковим сучасним корпусом, щоб мати змогу прийняти всіх бажаючих здобувачів освіти.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432276817_2456603704727821_1923355045572506527_n-1024x682.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432358131_2456603654727826_281287090436010606_n-1024x682.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431866867_2456603844727807_6217379037067434718_n-1024x682.jpg)
Для вихованців, учнів, персоналу обладнане сучасне укриття, яке невдовзі планують доукомплектувати спортивними елементами та ігровим інвентарем.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431988891_2456603761394482_2187451524049002356_n-1024x682.jpg)
Окрім якісного освітнього рівня, тут панує атмосфера добра і спокою. Невеличкі класи із 6 – 18 дітей, що дає змогу під час уроку приділити увагу кожному учню. Збільшена кількість годин вивчення англійської мови, другою іноземною мовою є німецька.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432371595_2456603741394484_2618048923062224197_n-1024x682.jpg)
– Вдячна Николай Бойко за запрошення та можливість стати дотичною до такого позитивного простору, що також навчає основам християнських цінностей. Перебуваючи у закладі, власне і сама трохи наповнилася тою дивовижною енергетикою. Щиро бажаю успіху цьому навчальному закладу та кожному здобувачу освіти, – зазначила Валерія Бандурко.
Telegram:
t.me/ValeriyaBandurko