Під час координаційної наради заслухали заступників голови Черкаської районної державної адміністрації, які доповіли про роботу профільних управлінь та відділів.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/426686514_2445388775849314_2504244104471540460_n-1024x680.jpg)
На порядку денному – робочі питання життєдіяльності району та оперативна ситуація у територіальних громадах. Планування роботи, розгляд нагальних питань, ситуація у галузях.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/429668873_2445388982515960_432135169595838388_n-1024x682.jpg)
На Черкащині в розпалі змагання територіального етапу «Пліч-о-пліч»Всеукраїнські шкільні ліги. Вболіваємо за нашу молодь та дякуємо воїнам ЗСУ за можливість проводити подібні змагання.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/425307955_2445388039182721_4322029771144427665_n-1024x549.jpg)
Незмінним є підтримка Збройних Сил України. Цього тижня плануємо чергову передачу необхідного для наших захисників. Вишукуємо всі можливості для забезпечення наших військових відповідно до потреб. Об’єднуємо зусилля й зв’язки задля пошуку необхідного на передову.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/429688563_2445388992515959_8123148089033731706_n-1024x683.jpg)
На постійному контролі питання мобілізації та бронювання військовозобов’язаних.
– Завжди на зв’язку із громадами щодо питання укриттів для населення. Ворог безупинно наносить удари по мирним містам і селам України. Безпека понад усе, – наголосила начальниця Черкаської РВА Валерія Бандурко.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/429948582_2445389022515956_2460728830989700763_n-1024x736.jpg)
Станом на 26.02.2024 загальна кількість зареєстрованих 53 736 ВПО у Черкаському районі становить осіб, із них: у Черкасах – 25 664, Смілі – 6 490 та Каневі – 3 776 осіб. Район без вищезазначених міст – 17 806 осіб.
– Дякую всім, хто захищає Україну, працює та підтримує армію!Мирного тижня! – резюмувала очільниця району.
Telegram:
t.me/ValeriyaBandurko