![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/400881405_2375387039516155_7845007357627596803_n-1024x662.jpg)
Для повної комплектації тих, триматиме небо над нами черговий транш: 2 пікапи, 2 квадрокоптери Mavik 3, система забезпечення супутникового інтернету Starlink, плазмовий телевізор, планшет і генератор.
Усе це вдалося придбати завдяки свідомому бізнесу та небайдужим людям.
-Учергове вдячна за підтримку у виконанні завдань по забезпеченню підрозділів Збройних Сил України Сергій Ананко, голові Смілянської міської територіальної громади та усім, хто долучився, – говорить Валерія Бандурко.