![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/400618414_662263602757900_8822595608565758112_n-1024x615.jpg)
У Черкаській районній військовій адміністрації відбулась нарада з керівниками правоохоронних органів Черкаського району, де було розглянуто низку питань з безпеки та правопорядку. Також обговорено стан виконання пріоритетних завдань, які були поставлені на попередніх нарадах.
Попереду ще дуже багато роботи. На жаль, під час війни проблеми не відступають, а лише загострюються.
На нараді було наголошено про необхідність роботи з виявлення та забезпечення розслідування корупційних правопорушень та кримінальних правопорушень у бюджетній сфері. Обговорено основні напрямки діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність». Також, на кожній такій нараді моніториться питання захисних укриттів у громадах району.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/400771637_662263612757899_6536059971800445170_n-1024x768.jpg)
-Хочу подякувати всім, хто працює та забезпечує результат за цими непростими напрямами. Запит на справедливість наших бійців – тих, хто ризикує своїм життям в окопах на передовій та членів їх родин, є пріоритетним. Завдання зараз – забезпечення обороноздатності України! – наголошує очільниця району Валерія Бандурко.
Telegram: t.me/ValeriyaBandurko