В Смілянському технологічному фаховому коледжі НУХТ створено дві STEАM-лабораторії для того, аби студенти здобували якісну освіту. На відкриття завітала очільниця Черкаського району, Валерія Бандурко.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/386637650_2347562248965301_3780201689379997338_n-1024x654.jpg)
Створення лабораторій повністю профінансував агрохолдинг МХП у межах співпраці з коледжем.
Це приклад того, коли потужний виробник робить все для розвитку своєї компанії, починаючи від навчання своїх потенційних працівників.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/386647862_2347561072298752_7342541108622527345_n-1-1024x721.jpg)
Одна з лабораторій призначена для покращення рівня практичного досвіду і професійних компетентностей напрямку механіків. Інша – покращуватиме професійні компетентності напрямку автоматизованих систем керування виробництвом. Обидві лабораторії облаштовані сучасними робочими місцями та стендами з необхідним інструментарієм.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/386623282_2347562238965302_6766725261316532797_n-1024x782.jpg)
Мають такі елементи обладнання, які використовуються на справжньому виробництві.
-Мені дуже приємно, що такі інноваційні класи є першими не лише у Смілі, а і в Черкаській області. Дякую всім, хто долучився до цього проєкту, за ті можливості, які ви даєте студентам., – говорить начальниця Черкаської РВА.
Більше про життя Черкаського району t.me/ValeriyaBandurko