![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/380425923_640355348237647_6367764837570559513_n-1024x576.jpg)
У Корсунь – Шевченківській громаді облаштовують територію біля місця поховання Героїв нинішньої війни.
Гідно вшановувати пам’ять Воїнів-земляків, які поклали життя за нас та Україну – наш безумовний моральний обов’язок. Благоустрій Алеї Героїв відбувається на центральному кладовищі.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/380476380_640355538237628_1518993573799164830_n-1024x576.jpg)
Спецтехніка вже розрізняла землю, вимощені бордюри, завезені пісок та щебінь. Після укладання покриття тут планується висадження дерев, встановлення лавочок та елементів меморіальної зони.