Як зазначила начальник Черкаської РВА Валерія Бандурко, нещодавно відбулася зустріч із головами громад Черкаського району, саме для обговорення спільної допомоги жителям Херсонщини .
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/367978589_2315157768872416_5190893564164653457_n-1-1024x768.jpg)
Ініціатива «Пліч-о-пліч» покликана на те, аби допомогти місцевим жителям відновити свої населені пункти, які зруйнували російські окупанти.
-До проєкту залучені небайдужі громадяни країни та органи місцевого самоврядування з усієї України. Звісно, що громади Черкаського району не лишаються осторонь біди, яку приніс на нашу землю окупант,- зауважила очільниця району.
Уже понад місяць у селі Іванівка працюють бригади із міста Корсунь-Шевченківський, Сміла та Чигирин.
Також нещодавно бригади з Червоної Слободи, Камʼянки, Степанків, Медведівки та Городища відвідали Херсонщину та зробили усі необхідні заміри по обʼєктах, які будуть робити, щоб люди мали змогу в осінньо-зимовий період жити у своїх домівках безпечно. Першочергово виконуються роботи із відновлення дахів та встановлення нових пластикових вікон.
Фінансування відновлення населених пунктів Херсонщини здійснюється за кошти обласних і місцевих бюджетів та за підтримки волонтерів і бізнесу з різних громад України.
Як додала начальник РВА, вкотре вдячність всім, хто долучається до важливої місії – пліч-о-пліч відновити деокуповані території нашої країни! Вдячність підприємцям, будівельникам, волонтерам та громадам Черкаського району, які підтримують цю ініціативу.
Відбудуємо пліч-о-пліч!
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/367968519_2315157875539072_4907488602335689343_n-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/368017179_2315157778872415_2272865556115300023_n-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/368255147_2315153555539504_9101491400347133685_n-1024x943.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/368023762_2315157795539080_9216113200950411937_n-1024x576.jpg)
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської РВА