Як зауважила начальник Черкаської РВА Валерія Бандурко, що спільними зусиллями органів влади, спонсорів та волонтерів придбали, доставили та передали автомобіль «Hyundai Tucson». Це авто рушило до одного з батальйонів 118 окремої бригади територіальної оборони.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/367996325_2314479352273591_7468485334679989030_n-1-1024x589.jpg)
-Друзі, наводжу черговий приклад, як небайдужі люди можуть реально підтримувати наші сили оборони,-зазначила очільниця району.
Вкотре вдячність за допомогу у придбанні необхідної техніки для наших бійців меценату Максиму Нечипоренку, волонтеру Олегу Грушевському за співпрацю і доставку авто та асоціації для допомоги Україні та українському народу «Help together – I help Ukraine».
-Допомога нашим військовим – це запорука захисту і перемоги України! Доки є наше військо, доти є Україна! Працюємо!,-додала начальник РВА.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/367999244_2314479285606931_2062144026862839834_n-1024x833.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/367387875_2314478728940320_7884191229757263256_n-1024x630.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/367985040_2314479375606922_6046290087151945053_n-1024x665.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/367992838_2314478682273658_4236021110423769442_n-1-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/367988660_2314479365606923_3436539927773816846_n-1024x790.jpg)
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської РВА