За домовленості Черкаської РВА, Черкаської районної ради, Уманської районної державної адміністрації та Дендрологічного парку «Софіївка» організовано екскурсію для дітей з родин ВПО.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/359823893_2288890231499170_6937924982045834_n-1-1.jpg)
Дітки з родин, які вимушені втікати з місць проведення бойових дій, потребують підвищеного соціального захисту, допомоги в адаптації у нових умовах.
Учасники мали можливість побувати у Національному парку «Софіївка», Парку «Нова Софіївка» та у парку динозаврів.
Очільниця району подякувала усім, хто долучився! Крім того, слова вдячності Християнській місії милосердя Тернівської громади за організацію перевезення учасників екскурсії.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/359710057_2288881491500044_6168709233613113459_n-1.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358579290_2288890248165835_9098917619273975331_n-1-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358141419_2288890218165838_8013663221277965741_n-3-1024x578.jpg)
Відділ інформаціїної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської РВА